aszpyt@effectiveme.pl tel. +48 510 693 330

REFERENCJE

Anię poznałam kilka lat temu kiedy postanowiłam podszlifować swój angielski. Miałam wtedy  w sobie sporo blokad przed używaniem języka i  słabą wiarę w to, że kiedykolwiek będę mogła używać go z większą swobodą.  Dodatkowo wiedziałam, że abym mogła się czegoś nauczyć, lekcje  powinny być dla mnie pobudzającym i inspirującym doświadczeniem, a prowadzący/a musi mieć charyzmę, pomysł na zajęcia, dużo energii, kreatywności  i cierpliwości do pracy ze mną. Zdawałam  sobie sprawę z tego, że to spore wymagania wobec lektora,  na szczęście Ania im sprostała dzięki czemu rozpoczęła się  moja przygoda oswajania się z językiem angielskim, a Ania dzielnie mi w niej towarzyszyła. Po pewnym czasie wspólnej nauki  zauważyłam, że udało mi  się przełamać opory przed używaniem  angielskiego, zaczęłam robić upragnione postępy.  Stało się tak dzięki różnorodnym ciekawym ćwiczeniom,  otwartości , elastyczności Ani (zawsze wychodziła naprzeciw moim oczekiwaniom),  jej aktywnym metodom nauczania. Uwielbiałam wspólnie tworzone, skojarzenia, dyskusje, rozmowy o naszych wspólnych pasjach i interesujących nas tematach,  interpretacje piosenek i oglądanie interesujących nas filmików. Nigdy wcześniej nie wierzyłam w to, że będę też potrafiła czytać książki w języku angielskim, jednak dzięki ciekawym propozycjom, które mi podsyłała,  udało się.  Ania nawet na moment nie przestawała zachęcać  i motywować mnie do pracy, często chwaliła mnie za postępy, czasem wierzyła we mnie bardziej niż ja sama J. Bardzo cenie sobie w niej jako nauczycielce jej zapał do pracy, twórczość, solidność i wielką otwartość na potrzeby swoich uczniów/klientów.

 

Beata Paluszek, Lubaczów

 

 

Bardzo polecam zajęcia u Ani  ? Jej kreatywność nie pozwala się na nich nudzić ? Każda lekcja zawiera w sobie mnóstwo różnych technik pozwalających na lepsze przyswajanie i zapamiętywanie materiału. Sama Ania jest niezwykle energiczną, ciepłą i przyjazną osobą, przy tym też bardzo ambitną. Potrafi zrobić wszystko, aby jej kursanci jak najlepiej poznali i oswoili się z językiem angielskim. Dzięki niej przełamałam traumę do nauki języków obcych wyniesioną ze szkoły, co w tej dziedzinie było dla mnie największym sukcesem  ?

Ola Sądej, Rzeszów

 

 

Ania jest wspaniałą nauczycielką, bardzo cierpliwą i przesympatyczną. Zawsze bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, jest przy tym bardzo miła. Pomogła mi „wyjść z moim angielskim do ludzi”, a języki zawsze były moim najsłabszym punktem. Teraz nie boję się nawet pierwsza odezwać do kogoś po angielsku. Najfajniejszy nauczyciel angielskiego jakiego poznałam:)! POLECAM:)!

 

Anna Kawa, Rzeszów

 

 

Ania jest z pewnością osobą, którą mogę polecić jako lektora języka angielskiego. Jest młodą i pełną pomysłów osobą, która już posiada spore doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki Ani nauczyłam się urozmaicać swoje wypowiedzi, nabrałam też płynności w mowie, co bardzo mi się przydaje w mojej obecnej pracy. Zajęcia prowadzone przez Anię były urozmaicone i prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, przez co nigdy się na nich nie nudziłam. Dzięki Ani nauka angielskiego była dla mnie czystą przyjemnością.

Katarzyna Cużytek, Kraków